
Сальник КПП Opel Astra F/G/H/ Corsa/Kadett E 91-10 (13x26x7), CORTECO 01036702B
527,39 ₴
- В наявності
- Код: 01036702B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник КПП Opel Astra F/G/H/ Corsa/Kadett E 91-10 (13x26x7), CORTECO 01036702B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01036702B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01036702B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA F (56_, 57_) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1991–1993 |
| 1.4 82 л.с. | 1992–1998 |
| 1.4 i 60 л.с. | 1991–1998 |
| 1.4 i 16V 90 л.с. | 1996–1998 |
| 1.4 Si 82 л.с. | 1992–1998 |
| 1.6 75 л.с. | 1995–1998 |
| 1.6 i 75 л.с. | 1992–1998 |
| 1.6 i 71 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1994–1998 |
| 1.6 Si 100 л.с. | 1992–1994 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1992–1992 |
| 1.7 D 60 л.с. | 1992–1998 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1994–1998 |
| 1.7 TDS 82 л.с. | 1992–1998 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1992–1998 |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 1993–1994 |
| 1.8 i 16V 116 л.с. | 1994–1998 |
| 1.8 i 16V 112 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1992–1998 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1995–1998 |
| OPEL — ASTRA F Наклонная задняя часть (53_, 54_, 58_, 59_) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1991–1993 |
| 1.4 82 л.с. | 1992–1998 |
| 1.4 i 60 л.с. | 1992–1998 |
| 1.4 i 16V 90 л.с. | 1996–1998 |
| 1.4 Si 82 л.с. | 1992–1998 |
| 1.6 75 л.с. | 1995–1998 |
| 1.6 i 75 л.с. | 1991–1998 |
| 1.6 i 71 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1994–1998 |
| 1.6 Si 100 л.с. | 1992–1994 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1991–1992 |
| 1.7 D 60 л.с. | 1992–1998 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1994–1998 |
| 1.7 TDS 82 л.с. | 1991–1998 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1991–1998 |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 1993–1994 |
| 1.8 i 16V 116 л.с. | 1994–1998 |
| 2.0 GSI 16V 150 л.с. | 1991–1998 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1991–1998 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1995–1998 |
| OPEL — ASTRA F универсал (51_, 52_) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1991–1993 |
| 1.4 82 л.с. | 1992–1998 |
| 1.4 i 60 л.с. | 1991–1998 |
| 1.4 i 16V 90 л.с. | 1996–1998 |
| 1.4 Si 82 л.с. | 1992–1998 |
| 1.6 75 л.с. | 1995–1998 |
| 1.6 i 75 л.с. | 1991–1998 |
| 1.6 i 71 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1994–1998 |
| 1.6 Si 100 л.с. | 1992–1994 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1991–1992 |
| 1.7 D 60 л.с. | 1992–1998 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1994–1998 |
| 1.7 TDS 82 л.с. | 1991–1998 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1991–1998 |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 1993–1998 |
| 1.8 i 16V 116 л.с. | 1994–1998 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 i 16V 150 л.с. | 1993–1998 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1995–1998 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01036702B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 040811, 1151506, 201 536, 34-00062-SX, 732235, 732235, 90182169 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Tigra, Calibra, Corsa, Zafira, Kadett, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 13 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527,39 ₴



