
Сальник колінвалу (передній) Fiat Ducato 2.5 D 82-02 (70x90x10), CORTECO 12014700B
448,58 ₴
- В наявності
- Код: 12014700B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Fiat Ducato 2.5 D 82-02 (70x90x10)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12014700B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0240631, 025303, 047811-V, 050.408, 1226734, 1226734, 13033PRDF, 15033300, 180064, 2116910, 215290720, 215290720, 215291080, 215291080, 2206154, 3146749R1, 40003660, 40003660, 40003840, 40003840, 40100300, 40100300, 40100303, 40100900, 4279412, 5.40051 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco, Renault, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Campagnola, Argenta, Ducato, Trafic, AR 6, 132, Daily, Master, AR 8, 131 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 70 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 90 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448,58 ₴




