
Сальник коленвалу (передній) Ducati (12x19x5), CORTECO 12010770B
79,44 ₴
- В наявності
- Код: 12010770B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник коленвалу (передній) Ducati (12x19x5), CORTECO 12010770B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12010770B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12010770B (CORTECO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010770B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 34451, 937831219 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 19 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 12 |
| Висота 1 [мм] | 5 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79,44 ₴



