
Сальник півосі Volvo S60/S70/S80 2.4 T 98- (35x55x10/14), CORTECO 01034063B
293,67 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01034063B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі Volvo S60/S70/S80 2.4 T 98- (35x55x10/14)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01034063B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 046001-P, 1377058, 8653928, LR003144, LR023440 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | V50, S60, V70, Freelander, XC60, XC90, S70, S80, 960, 850, Range Rover Evoque, 940, 740, V90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 35 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Висота 2 [мм] | 14 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 55 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| для оригінального номера | LR023440 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293,67 ₴




