
Сальник колінвалу (передній) BMW 3 (E46/E90)/5 (E39/E60)/7 (E38) (55x68x8), CORTECO 20030111B
590,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20030111B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) BMW 3 (E46/E90)/5 (E39/E60)/7 (E38) (55x68x8), CORTECO 20030111B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
20030111B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
20030111B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E21) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 98 л.с. | 1975–1980 |
| BMW — 3 (E46) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 116 л.с. | 2001–2003 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 1998–2001 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 2000–2001 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| BMW — 3 купе (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 Cd 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 330 Cd 204 л.с. | 2003–н.в. |
| BMW — 5 (E60) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 150 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 177 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d 177 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 163 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d 218 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–2010 |
| 535 d 272 л.с. | 2004–2010 |
| 535 d 286 л.с. | 2007–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 d 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 530 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 d 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 535 d 272 л.с. | 2004–н.в. |
| 535 d 286 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 7 (E65, E66, E67) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 d 211 л.с. | 2002–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 d 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 204 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — ASCONA C Наклонная задняя часть (84_, 89_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 115 л.с. | 1982–1986 |
| OPEL — OMEGA B (25_, 26_, 27_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DTI 150 л.с. | 2001–2003 |
| OPEL — OMEGA B универсал (21_, 22_, 23_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DTI 150 л.с. | 2001–2003 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20030111B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 105780, 11118604931, 11118604931, 11118604931, 11142247663, 11142247663, 11142249534, 11142249534, 15075200, 180091, 2247663, 301.890, 501 136, 503 312, 5638605, 5638605, 575.970, 768PTF, 812409801, 81-37002-00, 93171258, LUF100530, LUF100530 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mini, Opel, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, 3, Omega, 7-Series, 2500-3.3, Range Rover, Clubman, Ascona, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 55 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з монтажною оболонкою |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 68 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
| для оригінального номера | 11142249534 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590,63 ₴




