
Сальник колінвалу (задній) Fiat Fiorino/Scudo/Peugeot Expert 1.6 95- (64x80x8), CORTECO 12011436B
210,75 ₴
- В наявності
- Код: 12011436B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) Fiat Fiorino/Scudo/Peugeot Expert 1.6 95- (64x80x8), CORTECO 12011436B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12011436B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12011436B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — 127 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 45 л.с. | 1971–1983 |
| FIAT — PANDA (141A_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 900 45 л.с. | 1980–1994 |
| 950 48 л.с. | 1982–1983 |
| SEAT — FURA (025A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 43 л.с. | 1982–1986 |
| 0.9 40 л.с. | 1984–1986 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011436B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 047640-V, 40000460, 40000460, 40000460, 40000460, 40000460, 40003990, 40003990, 40003990, 40003990, 40004280, 40004280, 40004280, 40004280, 40004280, 40004280, 440.780, 895RSAC, 991110-8100, NA5049, OS3355, WG1086506, WG1163188, WG1222852, WG1250260 |
| Стан | Новий |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 64 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 64 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 80 |
| Сторона встановлення | збоку коробки передач |
| Тип кручення | лівому крученню |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,75 ₴




