
Сальник колінвалу (передній) Opel Combo 1.2-1.6 CNG 94- (26x42x8), CORTECO 12013858B
175,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12013858B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Opel Combo 1.2-1.6 CNG 94- (26x42x8), CORTECO 12013858B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12013858B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12013858B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 02 (E10) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1602 85 л.с. | 1971–1975 |
| 2002 Turbo 170 л.с. | 1974–1975 |
| BMW — 3 (E21) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 315 75 л.с. | 1981–1984 |
| 320 109 л.с. | 1975–1977 |
| BMW — 3 (E30) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 113 л.с. | 1987–1991 |
| 323 i 150 л.с. | 1983–1986 |
| 325 i 171 л.с. | 1983–1989 |
| M3 2.3 195 л.с. | 1986–1991 |
| BMW — 3 (E36) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 is 140 л.с. | 1993–1998 |
| 325 td 115 л.с. | 1991–1998 |
| BMW — 3 Touring (E30) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 i X 170 л.с. | 1988–1993 |
| BMW — 3 купе (E36) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 is 140 л.с. | 1992–1995 |
| BMW — 5 (E28) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 129 л.с. | 1985–1987 |
| BMW — 5 (E34) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 535 i 211 л.с. | 1988–1995 |
| BMW — 6 (E24) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 633 CSi 200 л.с. | 1976–1978 |
| BMW — 8 (E31) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 850 i,Ci 300 л.с. | 1990–1994 |
| OPEL — ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 90 л.с. | 2004–2007 |
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2005 |
| OPEL — ASTRA G купе (F07_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 103 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G седан (F69_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 LPG (F69) 101 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G универсал (F35_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2004 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2003–2004 |
| OPEL — COMBO Tour (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 94 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 94 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2000–2009 |
| OPEL — MERIVA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 87 л.с. | 2003–2010 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2003–2006 |
| OPEL — REKORD D (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 54 л.с. | 1974–1977 |
| OPEL — VECTRA A (86_, 87_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 S 75 л.с. | 1988–1992 |
| 1.6 82 л.с. | 1988–1993 |
| 1.6 i 75 л.с. | 1988–1995 |
| 1.6 i 71 л.с. | 1993–1995 |
| 2.5 V6 170 л.с. | 1993–1995 |
| OPEL — VECTRA B (36_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1995–2002 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1995–2002 |
| OPEL — VECTRA B Наклонная задняя часть (38_) (2) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12013858B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 040812-V, 049.557, 11734PRDS, 15005300, 15011900, 34-00065-SX, 646262, 646262, 646267, 646267, 646270, 646816, 646816, 755.141, 8042646, 8550 10028, 90501719, 991079-8300, NB697, OS6306, OS697, SO-0252, WG1084885, WG1086386, WG1162998, WG1163043 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault, Alfa Romeo, BMW |
| Сумісність з моделлю | 33, 3, Omega, Kadett, 1502-2002, 164, Tigra, Commodore, Zafira, 21, Manta, Combo, Meriva, Alfetta, Ascona, Astra, Corsa, Vectra, 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 26 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 42 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
| для оригінального номера | 90501719 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175,40 ₴



