
Сальник розподільного валу Opel Combo 1.2/1.4/1.6 94-01 (35x48x7), CORTECO 20011244B
122,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20011244B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу Opel Combo 1.2/1.4/1.6 94-01 (35x48x7), CORTECO 20011244B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
20011244B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
20011244B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — CROMA (194) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (D22) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 D 4WD 103 л.с. | 1998–н.в. |
| OPEL — ASTRA GTC J (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA J Sports Tourer (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — ASTRA J седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — COMBO Tour (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 94 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 94 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — CORSA B (73_, 78_, 79_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 i 45 л.с. | 1993–2000 |
| 1.4 i 60 л.с. | 1993–2000 |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2000–2009 |
| 1.8 125 л.с. | 2000–2009 |
| OPEL — CORSA D (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 Turbo 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Turbo 192 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Turbo 211 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA седан (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — MERIVA (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 87 л.с. | 2003–2010 |
| 1.6 105 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2003–2006 |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2005–2010 |
| 1.8 125 л.с. | 2003–2010 |
| OPEL — SIGNUM (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — TIGRA TwinTop (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — VECTRA C (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 110 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C GTS (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C универсал (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA C (P12) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20011244B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 040815-V, 05102, 1151515, 11736PRDS, 15012600, 177679, 19017581B, 207 639, 33 10 4253, 34-00002-SX, 353.990, 3771S0119, 40 90 5102, 55352607, 55352607, 55352607, 55563374, 55563374, 55563374, 55563374, 5636970, 5636970, 5636972, 5636972, 636836, 636836 |
| Стан | Новий |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Plymouth, Volkswagen, Toyota, Nissan, Opel, Dodge, Saab, Fiat, Cadillac, Jeep, Chevrolet, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, Bora, Nubira, Omega, 110, Speedster, Kadett, Epica, Stratus, Espero, Lacetti, Evanda, Calibra, Voyager / Grand Voyager, 159, Caravan, Captiva, Leganza, Breeze, 9-3, 9-5, Pick Up, 9000, Rezzo, Cherokee, Tigra, Frontera, Zafira, Cirrus, Manta, Mokka, Meriva, Combo, Ascona, Astra, Corsa, Croma, Sebring, Voyager, Vectra, Neon, Nexia, Wrangler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 35 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 48 |
| Сторона встановлення | Провідний міст |
| Тип кручення | праве кручення |
| для оригінального номера | 55352607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122,21 ₴





