
Сальник вала первинного КПП VW LT 2.0-2.7 -96 (25x40x8), CORTECO 12016989B
155,53 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12016989B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник вала первинного КПП VW LT 2.0-2.7 -96 (25x40x8), CORTECO 12016989B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12016989B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12016989B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 100 (4A, C4) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 100 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 E 16V 140 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 E quattro 115 л.с. | 1990–1992 |
| 2.3 E 134 л.с. | 1990–1994 |
| 2.3 E quattro 134 л.с. | 1990–1994 |
| 2.4 D 82 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TDI 115 л.с. | 1990–1994 |
| 2.6 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.6 139 л.с. | 1993–1994 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.8 E 174 л.с. | 1990–1994 |
| 2.8 E quattro 174 л.с. | 1990–1994 |
| S4 Turbo quattro 230 л.с. | 1991–1994 |
| S4 V8 quattro 280 л.с. | 1992–1994 |
| AUDI — 100 Avant (4A, C4) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 E 100 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 E 16V 140 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 E quattro 115 л.с. | 1990–1992 |
| 2.3 E 133 л.с. | 1991–1994 |
| 2.3 E quattro 134 л.с. | 1991–1994 |
| 2.4 D 82 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TDI 115 л.с. | 1990–1994 |
| 2.6 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.6 139 л.с. | 1993–1994 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.8 E 174 л.с. | 1991–1994 |
| 2.8 E quattro 174 л.с. | 1991–1994 |
| S4 Turbo quattro 230 л.с. | 1991–1994 |
| S4 V8 quattro 280 л.с. | 1992–1994 |
| AUDI — 200 Avant (44, 44Q) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 Turbo quattro 182 л.с. | 1983–1988 |
| 2.2 20V Turbo quattro 220 л.с. | 1989–1990 |
| 2.2 Turbo 165 л.с. | 1985–1991 |
| 2.2 Turbo quattro 165 л.с. | 1983–1990 |
| 2.2 Turbo quattro 200 л.с. | 1988–1991 |
| 2.3 136 л.с. | 1986–1991 |
| AUDI — A4 (8E2, B6) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2004 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2000–2004 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2002–2004 |
| 2.4 163 л.с. | 2001–2004 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2002 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 220 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2001–2004 |
| AUDI — A6 (4A, C4) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 1995–1997 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1995–1997 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1994–1997 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12016989B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 016311113B, 016311113B, 016311113B, 016311113B, 30 93 9729, 34-00109-SX, 39729, 911PRDA, V10-3334, WG1221026, WG1223631, WG1795410, WG2231912, 39729, 178.950 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, 80, Superb, 100, Coupe, Quattro, A4, A6, A8, Passat |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 40 |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 25 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155,53 ₴




