
Сальник колінвалу (передній) Skoda Favorit/ Felicia 1.3 -02 (42x58x8), CORTECO 12015560B
212,10 ₴
- В наявності
- Код: 12015560B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Skoda Favorit/ Felicia 1.3 -02 (42x58x8), CORTECO 12015560B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12015560B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12015560B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — FAVORIT (781) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 (781) 68 л.с. | 1994–1994 |
| SKODA — FAVORIT пикап (787) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 54 л.с. | 1992–1997 |
| 1.3 57 л.с. | 1992–1997 |
| 1.3 68 л.с. | 1992–1997 |
| SKODA — FELICIA II (6U1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 54 л.с. | 1998–2001 |
| 1.3 58 л.с. | 1998–2001 |
| 1.3 68 л.с. | 1998–2001 |
| SKODA — FELICIA II универсал (6U5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 68 л.с. | 1998–2001 |
| SKODA — FELICIA (6U1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 54 л.с. | 1994–1998 |
| 1.3 58 л.с. | 1994–1998 |
| 1.3 68 л.с. | 1994–1998 |
| SKODA — FELICIA пикап (797) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 54 л.с. | 1997–2002 |
| SKODA — FELICIA универсал (6U5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 58 л.с. | 1995–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015560B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 046008-V, 15030400, 290.760, 34-00178-SX, 715PRDA, 959042108, 991096-8100, WG1004499, WG1004526, WG1086342, WG1087515, WG1163102, WG1163183, WG1183272, WG1222384, WG1223466, WG1250016, WG1250300, WG2135195, WG2135238, WG2261229, 562.661, 81-26269-00 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Felicia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 42 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 58 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,10 ₴




