
Сальник колінвала (передній) Nissan 350Z/ Murano 3.5 02-09 (48x60x7), CORTECO 19027888B
340,02 ₴
- В наявності
- Код: 19027888B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвала (передній) Nissan 350Z/ Murano 3.5 02-09 (48x60x7), CORTECO 19027888B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19027888B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19027888B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — FX (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35 280 л.с. | 2003–2008 |
| 35 Привод на все колеса 280 л.с. | 2003–2008 |
| INFINITI — G седан (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 284 л.с. | 2004–2007 |
| 3.5 X 284 л.с. | 2004–2006 |
| 35 | 2002–н.в. |
| INFINITI — M35 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 280 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.5 X 280 л.с. | 2005–н.в. |
| INFINITI — QX60 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 AWD 262 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — 350 Z (Z33) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 301 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.5 280 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.5 313 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — 350 Z Roadster (Z33) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 280 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.5 313 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.5 301 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — ARMADA (R51) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 4WD 269 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — CEFIRO I седан (J31) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 200 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — CEFIRO седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 193 л.с. | 1994–1999 |
| NISSAN — ELGRAND (E52) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 264 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — MAXIMA (A32) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 1995–2000 |
| 3.0 193 л.с. | 1995–2000 |
| NISSAN — MAXIMA QX (A33) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 V6 24V 140 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 V6 24V 200 л.с. | 2000–2003 |
| NISSAN — MAXIMA Station Wagon (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 QX 140 л.с. | 1997–н.в. |
| 3.0 QX 193 л.с. | 1997–н.в. |
| NISSAN — MAXIMA V (J32) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 249 л.с. | 2008–н.в. |
| NISSAN — MURANO (Z51) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 4x4 256 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 4x4 249 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — MURANO III (Z52) (US) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 V6 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.5 V6 ALL MODE 4x4-i (Z52R) 249 л.с. | 2016–н.в. |
| NISSAN — PATHFINDER (R50) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 V6 4WD 220 л.с. | 2000–2004 |
| NISSAN — PATHFINDER IV (R52) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 4WD 264 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.5 4WD 249 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — QUEST (E52) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 V6 264 л.с. | 2012–н.в. |
| NISSAN — QUEST (V42) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 239 л.с. | 2003–н.в. |
| NISSAN — TEANA I (J31) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 231 л.с. | 2003–2008 |
| NISSAN — XTERRA (N50) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 4x4 269 л.с. | 2005–н.в. |
| 4.0 4x4 265 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — ESPACE IV (JK0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W) 241 л.с. | 2002–н.в. |
| RENAULT — VEL SATIS (BJ0_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) 241 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19027888B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1351031U00, 1351031U00, 1351031U10, 1351031U10, 135107Y000, 135107Y000, 135109HP0A, 135109HP0A, 15052800, 34-00130-SX, 44NI013, 576.160, OS1311, OS2233, WG1004835, WG1009220, WG1163338, WG1224751, WG1250584, WG2048003, 81-53661-00 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Elgrand, Quest, Xterra, FX, Maxima, G, Cefiro, Murano, QX60, 350Z, Teana, M35, Pathfinder |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 48 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 60 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340,02 ₴





