
Сальник вала ПНВТ Iveco/Scania 3-series (30x42x6/6.5), CORTECO 01001681B
271,97 ₴
- В наявності
- Код: 01001681B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник вала ПНВТ Iveco/Scania 3-series (30x42x6/6.5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01001681B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0099971147, 11014231B, 2807592 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271,97 ₴



