Сальник (55x63x7,3), CORTECO 01034772B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01034772B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01034772B (CORTECO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01034772B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 02394080 |
| Стан | Новий |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 55 |
| Висота 1 [мм] | 7,3 |
| Матеріал | Полиуретан |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 63 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69,06 ₴





