
Сальник колінвалу (задній) Alfa Romeo 164/ Lancia Trevi/ Seat Ronda (74x90x10), CORTECO 12001483B
278,07 ₴
- В наявності
- Код: 12001483B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) Alfa Romeo 164/ Lancia Trevi/ Seat Ronda (74x90x10), CORTECO 12001483B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12001483B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12001483B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALFA ROMEO — 164 (164) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Turbo 174 л.с. | 1987–1998 |
| LANCIA — TREVI (828DB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2000 i.e. 122 л.с. | 1980–1987 |
| 2000 Volumex (828DB17) 135 л.с. | 1983–1985 |
| SEAT — RONDA (022A) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 92 л.с. | 1983–1985 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12001483B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 047601-P, 100661, 15033900, 40002740, 40002740, 40002740, 40003760, 40003760, 40004310, 40004310, 40004310, 440.830, 70 10 0661, 991115-8100, NA784, OS3378, OS801C, WG1004556, WG1004559, WG1163203, WG1163209, WG1163522, WG1183303, WG1192724, WG1222235 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 74 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Lancia, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Ronda, Trevi, 164 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 74 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 90 |
| Сторона встановлення | збоку коробки передач |
| Тип кручення | лівому крученню |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278,07 ₴




