
Сальник розподільного валу Fiat Doblo 1.4 10- (40x55x7), CORTECO 12016528B
290,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12016528B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу Fiat Doblo 1.4 10- (40x55x7), CORTECO 12016528B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12016528B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12016528B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALFA ROMEO — 159 (939) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TBi 200 л.с. | 2009–2011 |
| ALFA ROMEO — 159 Sportwagon (939) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TBi 200 л.с. | 2009–2011 |
| ALFA ROMEO — AR 8 c бортовой платформой/ходовая часть (280) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 75 л.с. | 1986–1989 |
| ALFA ROMEO — BRERA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TBi 200 л.с. | 2009–н.в. |
| ALFA ROMEO — GIULIETTA (940) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 BiFuel 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TB 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TB 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TBi 235 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TBi 230 л.с. | 2010–2013 |
| ALFA ROMEO — MITO (955) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 95 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 78 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 69 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 Bifuel 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 Bifuel (955.AXG1A) 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 TB 155 л.с. | 2008–н.в. |
| ALFA ROMEO — SPIDER (939) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TBi 200 л.с. | 2009–н.в. |
| AUDI — 100 (44, 44Q, C3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 70 л.с. | 1982–1988 |
| CITROEN — C4 Grand Picasso I (UA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 i 16V 140 л.с. | 2006–н.в. |
| CITROEN — C4 I (LC_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 177 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C4 Picasso I (UD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 16V 140 л.с. | 2007–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 177 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 I (DC_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE) 115 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 16V (DCRFNC, DCRFNF) 136 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 16V HPi (DCRLZB) 140 л.с. | 2001–2004 |
| CITROEN — C5 I Break (DE_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE) 115 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 16V (DERFNF, DERFNC, RERFNC) 136 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 16V HPi (DERLZB) 140 л.с. | 2001–2004 |
| CITROEN — C5 II (RC_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 16V (RC6FZB) 116 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V (RCRFJB, RCRFJC) 140 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 II Break (RE_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 16V (RE6FZB) 116 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V (RERFJB, RERFJC) 140 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C8 (EA_, EB_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 158 л.с. | 2002–н.в. |
| CITROEN — DISPATCH (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 140 л.с. | 2007–н.в. |
| CITROEN — DISPATCH (U6U) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 i 16V 138 л.с. | 2000–н.в. |
| CITROEN — DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 16V 138 л.с. | 2000–н.в. |
| CITROEN — EVASION (22, U6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2002 |
| CITROEN — XSARA (N1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2005 |
| CITROEN — XSARA Break (N2) (1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12016528B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 032627, 032627, 046217-V, 15063900, 177678, 290.710, 305 068, 34-00095-SX, 46085500B, 46434591, 46434591, 46434591, 46434591, 46434591, 55195339, 55195339, 55195339, 55195339, 55195339, 71933, 736PRDF, 9008031034, 9031140006, 9031140013, 9031140022 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Audi, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Brera, 100, 307, Jumpy, Xsara, Palio, Stilo, C5, C4, Ypsilon, 500x, 500l, Expert, 159, Punto, Linea, 406, 407, 500 C, Tipo, 206, Grande Punto, Spider, Ulysse, 500, AR 8, MiTo, 500C / 595C / 695C, Scudo, Fiorino, Xsara Picasso, Delta, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 40 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 55 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290,98 ₴



