
Сальник колінвалу (передній) Mazda 3/ MX3/ MX5 1.3-1.8 16V 89-05 (36.5x50.5x7), CORTECO 19025980B
201,25 ₴
- В наявності
- Код: 19025980B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Mazda 3/ MX3/ MX5 1.3-1.8 16V 89-05 (36.5x50.5x7), CORTECO 19025980B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19025980B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19025980B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 121 II (DB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 16V 53 л.с. | 1990–1996 |
| 1.3 i 16V 72 л.с. | 1990–1996 |
| MAZDA — 121 METRO (DW) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 16V 63 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.3 i 16V 72 л.с. | 1998–2000 |
| 1.5 16V 75 л.с. | 2000–2003 |
| MAZDA — 121 (DA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 57 л.с. | 1987–1990 |
| 1.3 60 л.с. | 1987–1990 |
| 1.3 55 л.с. | 1989–1990 |
| MAZDA — 30X (EC) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 88 л.с. | 1991–н.в. |
| 1.6 i 107 л.с. | 1994–н.в. |
| MAZDA — 323 ASTINA VI (BJ) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 16V 88 л.с. | 1998–2001 |
| 1.6 95 л.с. | 2001–2004 |
| 1.6 98 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 16V 114 л.с. | 1998–2001 |
| MAZDA — 323 IV (BG) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 67 л.с. | 1989–1991 |
| 1.3 16V 73 л.с. | 1991–1994 |
| 1.6 84 л.с. | 1989–1991 |
| 1.6 16V 88 л.с. | 1989–1994 |
| 1.8 16V 103 л.с. | 1989–1994 |
| 1.8 16V GT 128 л.с. | 1989–1994 |
| 1.8 16V Turbo 4WD 163 л.с. | 1991–1994 |
| MAZDA — 323 PROTEGE V (BA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 16V 73 л.с. | 1994–1998 |
| 1.5 16V 88 л.с. | 1994–1998 |
| 1.8 16V 114 л.с. | 1994–1998 |
| MAZDA — 323 PROTEGE VI (BJ) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 16V 88 л.с. | 1998–2001 |
| 1.6 95 л.с. | 2001–2004 |
| 1.6 98 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 16V 114 л.с. | 1998–2004 |
| MAZDA — EUNOS 500 (CA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 113 л.с. | 1992–1994 |
| 1.6 16V 107 л.с. | 1994–1999 |
| MAZDA — MX-5 II (NB) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 110 л.с. | 1998–2005 |
| MAZDA — MX-5 (NA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 115 л.с. | 1990–1994 |
| 1.6 90 л.с. | 1995–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19025980B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 046175-V, 0B3C710602A, 0B3C710602B, 261.460, 34-00071-SX, B3C710602, B3C710602A, DI-3542, NK158, OS1358, OS6387, WG1004882, WG1177423, WG1224502, WG1250471, WG1766177, WG1766461, WG1809935, 261.460 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 50.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 36.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-3, MX-5, Xedos, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 36,5 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 50,5 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201,25 ₴




