
Сальник вала первинного КПП Citroen C1/Peugeot 107 05-/Toyota Yaris 99-05 1.0-1.4 (23x37x7), CORTECO 19026740B
142,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19026740B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник вала первинного КПП Citroen C1/Peugeot 107 05-/Toyota Yaris 99-05 1.0-1.4 (23x37x7), CORTECO 19026740B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19026740B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19026740B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C1 (PM_, PN_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 HDi 54 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 107 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 HDi 54 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — ECHO (SCP1_, NLP1_, NCP1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 16V 68 л.с. | 1999–2005 |
| 1.0 16V 65 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19026740B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 6822EK, 6822EK, 9031123004 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | C1, Yaris, 107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 23 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 37 |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142,52 ₴




