
Сальник півосі Iveco Daily III (95x130x16), CORTECO 12015509B
1 292,24 ₴
- В наявності
- Код: 12015509B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі Iveco Daily III (95x130x16), CORTECO 12015509B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12015509B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12015509B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| IVECO — DAILY III c бортовой платформой/ходовая часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 50 C 15 146 л.с. | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015509B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 026.010-00A, 061.348, 18583, 40102140, 40102143, 412312-VN, 454.000, 646FL, 7.32220, 7185250, 76654, 81-01297-SX, WG1192862, WG1223451, WG2247989, WG2325015 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня вісь |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 95 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 95 |
| Висота 1 [мм] | 16 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 130 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 292,24 ₴



