
Сальник хвостовика КПП МТ75 (40x58x8.8/14.8), CORTECO 01030363B
198,70 ₴
- В наявності
- Код: 01030363B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник хвостовика КПП МТ75 (40x58x8.8/14.8), CORTECO 01030363B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01030363B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01030363B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GRANADA I (GAE, GGE) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 90 л.с. | 1985–1992 |
| 2.0 109 л.с. | 1988–1992 |
| 2.0 105 л.с. | 1985–1989 |
| FORD — TRANSIT TOURNEO (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 114 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD 85 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD 100 л.с. | 1998–2000 |
| FORD — TRANSIT Van (E_ _) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EAL, EAS) 114 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 116 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 TD (EAL, EAS) 85 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EAS) 75 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI (EAL, EAS) 101 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 i (EAL, EAS) 98 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 70 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 85 л.с. | 1992–1994 |
| 2.5 DI (EAS, EAL) 80 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EAS, EAL) 101 л.с. | 1991–1994 |
| FORD — TRANSIT Van (T_ _) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (TAS) 63 л.с. | 1985–1992 |
| 2.0 (TAL, TAS, TGL, TWS) 78 л.с. | 1985–1992 |
| 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) 68 л.с. | 1986–1991 |
| 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) 71 л.с. | 1988–1991 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (E_ _) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 114 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EML, ENE/L) 116 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 85 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 101 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 98 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 80 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 69 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L) 100 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 85 л.с. | 1992–1994 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (T_ _) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (TTE, TTL, TTS) 78 л.с. | 1986–1992 |
| 2.0 (TUL) KAT 78 л.с. | 1985–1992 |
| 2.5 D (TTL, TTS, TUL, TUS, TTE) KAT 68 л.с. | 1986–1989 |
| 2.5 DI (TTE, TTL, TTS, TUL) 71 л.с. | 1988–1992 |
| FORD — TRANSIT автобус (E_ _) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 114 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 CNG 114 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL) 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS) 116 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EB_, ED_, ES_) 75 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS) 85 л.с. | 1995–2000 |
| 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS) 100 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS) 98 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS) 70 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS) 80 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS) 85 л.с. | 1992–1994 |
| 2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS) 100 л.с. | 1991–1994 |
| 2.9 i 145 л.с. | 1991–1994 |
| FORD — TRANSIT автобус (T_ _) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (TBL, TES) 63 л.с. | 1985–1989 |
| 2.0 (TBS, TCL, TCS) KAT 78 л.с. | 1985–1992 |
| 2.0 (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) 78 л.с. | 1985–1992 |
| 2.5 D (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) 68 л.с. | 1985–1989 |
| 2.5 D (TBS, TEL, TES) 71 л.с. | 1988–1992 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01030363B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 01033472B, 045681-P, 045681-S, 045836-P, 6152666, 7701050696, 878T7052AA, WG1220558 |
| Стан | Новий |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Transit, Scenic, Scorpio, Transit Tourneo, Kangoo, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 40 |
| Висота 1 [мм] | 8,8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 58 |
| Тип кручення | лівому крученню |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198,70 ₴




