
Прокладка ГБЦ Renault Clio/Megane 1.9D 91-, Ø81,00mm, 1.85mm, (3 метки), CORTECO 411374P
929,29 ₴
- В наявності
- Код: 411374P
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ Renault Clio/Megane 1.9D 91-, Ø81,00mm, 1.85mm, (3 метки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 411374P |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-22930, 0046819, 10026220, 17329, 200038000105, 318G0072, 4000423, 4000423QX, 501-8007, 60 91 7329, 7700745725, 7701039399, 984.275, BS540, CH4369B, HG509, HGR540, SKGCH-0470077, WG1087835, WG1090214, WG1158720, WG1227348, WG1436086, WG1757514 |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 81 мм |
| Товщина | 1.85 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Rapid, 21, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.240 кг |
| Діаметр [мм] | 81 |
| Кількість пазів/ отворів | 3 |
| Товщина (мм) | 1,85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929,29 ₴



