
Сальник колінвалу (передній) Ford Fiesta/Ka 99-08, CORTECO 20036188B
555,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20036188B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Ford Fiesta/Ka 99-08, CORTECO 20036188B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
20036188B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
20036188B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FIESTA IV (JA_, JB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 i 65 л.с. | 1999–2002 |
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 2001–2008 |
| 1.3 69 л.с. | 2001–2008 |
| FORD — FIESTA Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 69 л.с. | 2003–н.в. |
| FORD — KA (RB_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 i 70 л.с. | 2002–2008 |
| 1.6 i 95 л.с. | 2003–2008 |
| FORD — STREET KA (RL2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 95 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20036188B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 023.740, 1089837, 1118342, 1219287, 1219337, 174637, 19035891B, 2S6G6D316AA, 2S6G6D316AA, 304 144, 33 10 2291, 3N2G6700A4A, 8126547, NA5147, WG1004796, WG1163606, WG1190009, WG1226669, WG1250248, WG2229709, XS6E6700A6C, XS6E6700BA, 81-35557-00, 023.740 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 40 |
| Висота 1 [мм] | 7,4 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 62 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555,72 ₴





