
Сальник колінвалу (задній) Kia Pregio 2.7 D 97- (90x119x9), CORTECO 19036721B
920,99 ₴
- В наявності
- Код: 19036721B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) Kia Pregio 2.7 D 97- (90x119x9), CORTECO 19036721B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19036721B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19036721B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TERRACAN (HP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.9 CRDi 150 л.с. | 2001–2003 |
| 2.9 CRDi 4WD 150 л.с. | 2001–2006 |
| 2.9 CRDi 4WD 163 л.с. | 2003–2006 |
| KIA — BESTA фургон (TB) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 D 82 л.с. | 1997–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19036721B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0F80211399, 0F80211399, 0K01111312, 0K90011312, 214434X000, 214434X000, 927.160, NA5196, OS9380, WG1004961, WG1009215, WG1225956, WG1250608, WG1766615, WG2101906 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 119 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Terracan, Pregio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 90 |
| Висота 1 [мм] | 9 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 119 |
| Сторона встановлення | збоку коробки передач |
| Тип кручення | лівому крученню |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920,99 ₴





