
Сальник розподільного валу VW Caddy II/III 1.4 00-10 (27x42x8), CORTECO 12018554B
329,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12018554B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу VW Caddy II/III 1.4 00-10 (27x42x8), CORTECO 12018554B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12018554B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12018554B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A2 (8Z0) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| SKODA — FABIA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 86 л.с. | 2007–2014 |
| SKODA — FABIA (6Y2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2008 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 1999–2008 |
| SKODA — FABIA Combi (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 86 л.с. | 2007–2014 |
| SKODA — FABIA Combi (6Y5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 100 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2007 |
| SKODA — FABIA седан (6Y3) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2007 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 1999–2007 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2007 |
| SKODA — LAURA (1Z3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 80 л.с. | 2004–2013 |
| SKODA — OCTAVIA (1U2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1U5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2006–2013 |
| SKODA — PRAKTIK (5J) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 86 л.с. | 2006–н.в. |
| SKODA — ROOMSTER Praktik (5J) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 86 л.с. | 2007–н.в. |
| VW — BEETLE (9C1, 1C1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2001–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| VW — BEETLE кабрио (1Y7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2003–2010 |
| VW — BORA (1J2) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| VW — BORA универсал (1J6) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2001–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| VW — CADDY II VAN (9K9B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2004 |
| VW — CADDY II фургон (9K9A) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2000–2004 |
| VW — CADDY III универсал (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2010 |
| VW — CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2010 |
| VW — DERBY седан (6KV2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 75 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2001 |
| VW — GOLF IV (1J1) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1997–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| VW — GOLF IV Variant (1J5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2006 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2006 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2006 |
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12018554B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 036103085A, 036103085A, 036103085A, 036103085A, 041168-P, 076.110, 109 991, 15066500, 1956004, 30 94 3530, 34-00063-SX, 43530, 8456027, 917PRDF, 992080-8300, DI-3548, NA5180, OS0360, OS1006, SO-0305, V10-3257, WG1004774, WG1086627, WG1163454, WG1183225 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Lupo, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, New Beetle, Leon, Golf, Roomster, Ibiza, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 27 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 42 |
| Сторона встановлення | Двигун |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,71 ₴




