Сальник рейки рульової (19x32x7), CORTECO 15020025B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
15020025B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
15020025B (CORTECO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15020025B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 041132-V, 0770080434 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 19 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197,27 ₴



