
Сальник колінвалу (передній) Nissan Almera/Primera/Sunny 1.4-3.0 (40x52x7), CORTECO 19035014B
265,16 ₴
- В наявності
- Код: 19035014B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Nissan Almera/Primera/Sunny 1.4-3.0 (40x52x7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19035014B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13510-10Y13, 13510-1F700, 13510-50B01, 13510-50B10, 13510-50B11, 13510-71J00, 13510-V7200, 13510-V7202, 15016900, 151.510, 19026764B, 19035014B, 34-00013-SX, 413 0410 10, 81-53269-00, 81-53269-00, 81-53273-00, 8550 100004, NJ765, OS765, P77591-01 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Lamborghini, Porsche, Volvo, Peugeot, Opel, Nissan, Volkswagen, BMW, Infiniti, Ford |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Note, Juke, 2.5-3.2, Urraco, 2500-3.3, Patrol, 140, Sunny, Laurel, Primera, Taunus, Qashqai, 911, QX4, Tiida, Transporter, Manta, Almera, Micra, Vanette, Sentra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265,16 ₴



