
Сальник розподільного валу MB 190 (W201)/ E (W124)/ S (W126/ W140) (30x40x7), CORTECO 12011131B
111,84 ₴
- В наявності
- Код: 12011131B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу MB 190 (W201)/ E (W124)/ S (W126/ W140) (30x40x7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011131B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0049976246, 0189977947, 025498, 040765, 1094PRD, 15008100, 205 587, 215295180, 215295180, 3015189X1, 34-00214-SX, 353583118, 48211, 508.489, 6077570, 71143, 8455582, 948803, 974201, A0189977947, DI-3534, NC065, OS586, V30-2977, WG1009184, WG1086471 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, G-Class, V-Class, 124, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 30 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 40 |
| Сторона встановлення | Двигун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111,84 ₴




