Сальник (16x30x7), CORTECO 12010803B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12010803B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12010803B (CORTECO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010803B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 3145168R91 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 16 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352,21 ₴





