
Сальник маточини (задньої) MB 709 (90x110x13), CORTECO 12015249B
371,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12015249B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник маточини (задньої) MB 709 (90x110x13), CORTECO 12015249B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12015249B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12015249B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 c бортовой платформой/ходовая часть (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 507 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 72 л.с. | 1986–1989 |
| 510 (667.001, 667.002) 95 л.с. | 1986–1994 |
| 510 (667.001, 667.002) 105 л.с. | 1986–1994 |
| 609 D (668.001, 668.002, 668.003) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 609 D (668.001, 668.002, 668.003) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 609 D (668.001, 668.002, 668.003) 105 л.с. | 1994–1994 |
| 611 D (668.001, 668.002, 668.003) 105 л.с. | 1994–1994 |
| 709 D (669.000, 669.001, 669.002, 669.003, 669.041) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 709 D (669.000, 669.001, 669.002, 669.003, 669.041) 90 л.с. | 1986–1994 |
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 самосвал (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 507 DK (667.341, 667.342) 72 л.с. | 1986–1989 |
| 508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 79 л.с. | 1989–1994 |
| 609 DK (668.041, 668.042) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 609 DK (668.041, 668.042) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 611 DK (668.041, 668.042) 105 л.с. | 1994–1994 |
| 709 DK (669.041, 669.042) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 709 DK (669.041, 669.042) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 809 DK (670.041, 670.042) 90 л.с. | 1986–1994 |
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 фургон/универсал (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 507 D (667.361, 667.362) 72 л.с. | 1986–1989 |
| 508 D (667.361, 667.362) 79 л.с. | 1989–1994 |
| 510 (667.061, 667.062) 95 л.с. | 1986–1994 |
| 510 (667.061, 667.062) 105 л.с. | 1986–1994 |
| 609 D (668.061, 668.062, 668.063) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 609 D (668.061, 668.062, 668.063) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 609 D (668.061, 668.062, 668.063) 105 л.с. | 1994–1994 |
| 611 D (668.061, 668.062, 668.063) 105 л.с. | 1994–1994 |
| 709 D (669.061, 669.062, 669.063) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 709 D (669.061, 669.062, 669.063) 90 л.с. | 1986–1994 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015249B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0109970147, 0109975347, 0109978647, 410265, 567.779, A0109970147, WG1193680, WG1223391, 90x110x13, 567.779 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 90 |
| Висота 1 [мм] | 13 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 100 |
| Тип кручення | змінне кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 371,78 ₴





