
Сальник хвостовика MB Sprinter 06- (48x82x12.5/19.5), CORTECO 01035893B
478,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01035893B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник хвостовика MB Sprinter 06- (48x82x12.5/19.5), CORTECO 01035893B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01035893B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01035893B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Автобус (906) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Фургон (906) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 309 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 150 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01035893B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0259975547, 047888-V, 4.20807, A0259975547, WG1221003, WG2323324, 105963, 0BA409189A, 0159970346, 015997034664 |
| Стан | Новий |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 48 |
| Висота 1 [мм] | 12,5 |
| Висота 2 [мм] | 19,5 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 82 |
| Сторона встановлення | Провідний міст |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478,33 ₴




