
Диск гальмівний (передній) Audi A3/Q3/Skoda Octavia/SuperB/VW Caddy/Golf/Passat/Touran 04- (312x25), Meyle 115 521 1094
1 840,20 ₴
- В наявності
- Код: 115 521 1094
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi A3/Q3/Skoda Octavia/SuperB/VW Caddy/Golf/Passat/Touran 04- (312x25), Meyle 115 521 1094. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
115 521 1094
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
115 521 1094 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 256 л.с. | 2012–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A3 (8P1) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2004–2009 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2008–2013 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2008–2013 |
| AUDI — TT (8J3) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TTS quattro 265 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TTS quattro 272 л.с. | 2008–2014 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2006–2010 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TTS quattro 272 л.с. | 2008–2014 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2007–2010 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 115 521 1094 |
| Кросс-номери | 07.35.209, 1032610, 110 073, 17558, 19-1044, 19-1044MAX, 19-1044SPORT, 1K0 615 301 AA, 1K0 615 301 AA, 1K0 615 301 AA, 1K0 615 301 AA, 1K0 615 301 AA, 1K0 615 301 AA, 1K0 615 301 AA, 1K0 615 301 D, 1K0 615 301 D, 1K0 615 301 D, 1K0 615 301 D, 1KD615301D |
| Стан | Новий |
| Висота | 49.9 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,3 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 49,9 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 312 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840,20 ₴





