
Колодки гальмівні (передні) Skoda Fabia II/III 07-/VW Polo 10-, Meyle 025 256 8118
1 273,27 ₴
- В наявності
- Код: 025 256 8118
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Skoda Fabia II/III 07-/VW Polo 10-, Meyle 025 256 8118. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 256 8118
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 256 8118 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — FABIA (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 12V 60 л.с. | 2011–2014 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2014 |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2014 |
| 1.4 86 л.с. | 2007–2014 |
| 1.6 105 л.с. | 2007–2014 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| SKODA — FABIA Combi (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 12V 60 л.с. | 2011–2014 |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2014 |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2014 |
| 1.4 86 л.с. | 2007–2014 |
| 1.6 105 л.с. | 2007–2014 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| VW — POLO седан (602, 604, 612, 614) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 86 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 256 8118 |
| Кросс-номери | 1051148, 114 991, 1163609910, 1170793, 13046026122N-SET-MS, 13046026122N-SET-MSP, 171000, 19-3042, 224304, 231-01-040, 2568101, 323302, 33 10 2615, 37957, 5502224304, 6098, 6120271, 66981218501, 6RU 698 151, 6RU 698 151 A, 6RU 698 151 A, 6RU 698 151 B |
| Стан | Новий |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 52.2 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52,2 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 18 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 131 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 273,27 ₴






