
Колодки гальмівні (передні) Renault Fluence/Megane/Scenic 08-, Meyle 025 249 1418
1 460,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 249 1418
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Renault Fluence/Megane/Scenic 08-, Meyle 025 249 1418. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 249 1418
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 249 1418 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — FLUENCE (L30_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (L30A) 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (L30B) 106 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (L30D, L30L) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (L30S) 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 16V 111 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V) 140 л.с. | 2010–н.в. |
| Z.E. 95 л.с. | 2012–н.в. |
| RENAULT — GRAN TOUR III универсал (KZ0/1) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (KZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (KZ0F, KZ1V) 130 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi (KZ09, KZ0D, KZ1G, KZ1M, KZ1W) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KZ0C, KZ1A) 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W) 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V (KZ0H) 101 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — MEGANE CC (EZ0/1_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe (EZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (EZ0F, EZ1V) 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (EZ09, EZ1G, EZ0D) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi (EZ00) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (EZ0J, EZ1S) 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P) 140 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III Наклонная задняя часть (BZ0_) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (BZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (BZ0F, BZ1V) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi (BZ09, BZ0D) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (BZ0C) 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 16V 111 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (BZ0H) 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (BZ1B, BZ1H) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel (BZ03) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 dCi (BZ00, BZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (BZ0N, BZ0J) 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TCe 220 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2011–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III купе (DZ0/1_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (DZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (DZ0F, DZ1V) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi | 2014–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ09, DZ0D, DZ1F, DZ1G) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ0A) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ0B) 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ0C, DZ1A) 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (DZ0H) 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 dCi (DZ00) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (DZ0N, DZ0J, DZ1J, DZ1K) 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CVT (DZ0G, DZ1E) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TCe 220 220 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 249 1418 |
| Кросс-номери | 000 050B-SX, 000 050-SX, 1170265, 12392, 13046072662N-SET-MS, 13046072662N-SET-MSP, 16783, 19-1992, 223969, 24128z, 2491401, 323026, 37760, 402B0343, 41060-00Q1B, 41060-00Q1C, 41060-00Q1L, 410600379R, 410600379R, 410601306R, 410603172R, 410605961R |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.7 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Scenic, Dokker, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 59,4 |
| Висота 2 [мм] | 64,7 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 18 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 155,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460,13 ₴






