
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Audi A4/A6 1.6-4.2 04-11, Meyle 100 407 0095/HD
455,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100 407 0095/HD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Audi A4/A6 1.6-4.2 04-11, Meyle 100 407 0095/HD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100 407 0095/HD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100 407 0095/HD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4F2, C6) (32) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2011 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 177 л.с. | 2004–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2004–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 210 л.с. | 2006–2008 |
| 2.8 FSI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 220 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 210 л.с. | 2007–2008 |
| 2.8 FSI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 220 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2004–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 290 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 299 л.с. | 2008–2011 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2009–2011 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2004–2008 |
| 3.2 FSI quattro 249 л.с. | 2006–2008 |
| 4.2 FSI quattro 350 л.с. | 2006–2011 |
| 4.2 quattro 335 л.с. | 2004–2006 |
| S6 435 л.с. | 2006–2011 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2011 |
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 210 л.с. | 2006–2008 |
| 2.8 FSI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 220 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 210 л.с. | 2007–2008 |
| 2.8 FSI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| VW — PHAETON (3D_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 4motion 224 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 4motion 233 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 4motion 240 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.2 V6 4motion 241 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.6 V6 4motion 280 л.с. | 2008–н.в. |
| 4.2 V8 4motion 335 л.с. | 2003–н.в. |
| 5.0 V10 TDI 4motion 313 л.с. | 2002–н.в. |
| 6.0 W12 4motion 420 л.с. | 2002–н.в. |
| 6.0 W12 4motion 450 л.с. | 2005–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100 407 0095/HD |
| Кросс-номери | 017-00089, 1100034, 111 986, 113 966, 1140205000, 1215743, 1215828, 1639, 17481, 17492, 19437AP, 2307-0590, 2307-0591, 270760, 28582, 29346, 30 92 8582, 30 92 9346, 30 93 0218, 30 93 1392, 30218, 31392, 35380-PCS-MS, 36778, 37-06130-5, 38AU0110 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, A4, A5, A6, A8, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 80 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
| Сторона встановлення | ззаду |
| необхідна кількість | 2 |
| з екологічним знаком якості | Кліматично нейтральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455,11 ₴



