
Колодки гальмівні (задні) Audi A3/VW Golf/Touran/Passat VI 1.0-2.0TDI/Skoda SuperB 12-(ATE), Meyle 025 250 0916
1 265,01 ₴
- В наявності
- Код: 025 250 0916
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Audi A3/VW Golf/Touran/Passat VI 1.0-2.0TDI/Skoda SuperB 12-(ATE), Meyle 025 250 0916. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 250 0916
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 250 0916 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — KODIAQ (NS7, NV7) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 TSI 4x4 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 RS Bi-TDI 4x4 239 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TSI 4x4 180 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TSI 4x4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| SKODA — SUPERB (3V3) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| 1.8 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TSI 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 122 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TSI 4x4 272 л.с. | 2015–н.в. |
| SKODA — SUPERB универсал (3V5) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| 1.8 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 122 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TSI 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4x4 272 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — PASSAT (3G2) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GTE Hybrid | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 220 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (3G5) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GTE Hybrid | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 250 0916 |
| Кросс-номери | 025 250 0916/PD, 1170829, 16995, 19-3598, 2500901, 30 91 6995, 324204, 37965, 3Q0 698 451, 3Q0 698 451, 3Q0 698 451, 3Q0 698 451, 3Q0 698 451 AA, 3Q0 698 451 B, 3Q0 698 451 B, 3Q0 698 451 C, 3Q0 698 451 C, 3Q0 698 451 D, 3Q0 698 451 D, 3Q0 698 451 D |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56.2 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Touran, A3, Leon, TT, Golf, Q3, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 61,2 |
| Висота 2 [мм] | 56,2 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 123 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265,01 ₴






