
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Nissan Qashqai/ X-Trail/Renault Koleos 07-, Meyle 36-14 610 0010/HD
643,73 ₴
- Готово до відправки
- Код: 36-14 610 0010/HD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Nissan Qashqai/ X-Trail/Renault Koleos 07-, Meyle 36-14 610 0010/HD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
36-14 610 0010/HD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
36-14 610 0010/HD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 114 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 dCi Привод на все колеса 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 141 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — JUKE (F15) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CVTC 98 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 LPG 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 LPG 109 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 DIG-T 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 94 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T 4x4 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 4x4 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 214 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — LEAF (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Electric 109 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — LEAF (ZE1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Electric 150 л.с. | 2017–н.в. |
| NISSAN — PULSAR Наклонная задняя часть (C13) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 DIG-T 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2015–н.в. |
| NISSAN — QASHQAI +2 (JJ10E) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–2010 |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2008–2013 |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 114 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 117 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–2013 |
| 1.6 dCi Повний 130 л.с. | 2011–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 dCi Повний 150 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 Повний 141 л.с. | 2008–2014 |
| NISSAN — X-TRAIL (T31) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 4x4 177 л.с. | 2009–2013 |
| 2.0 FWD 141 л.с. | 2007–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 173 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi FWD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 FWD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 169 л.с. | 2007–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS (HY_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 dCi (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 36-14 610 0010/HD |
| Кросс-номери | 017-02313, 05907, 106355, 1215978, 21600AP, 2254025, 251T0045, 37-07256-5, 38NS1001, 411667, 43NI030, 5102223, 5102223PRO, 52079508, 52079608, 54500-1KA0A, 54500-1KA0B, 54500-BB00A, 54500-BR30A, 54500-JD000, 54500-JG000, 54501-1KA0A, 54501-1KA0B |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Juke, Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 53 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 58 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
| з екологічним знаком якості | Кліматично нейтральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643,73 ₴





