
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (F30/F31/F34/F80)/4 (F32/F36/F82) 11-, Meyle 025 255 1417
1 585,59 ₴
- В наявності
- Код: 025 255 1417
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (F30/F31/F34/F80)/4 (F32/F36/F82) 11-, Meyle 025 255 1417. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 255 1417
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 255 1417 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 d xDrive 313 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 335 i 326 л.с. | 2011–2013 |
| 335 i 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2011–2013 |
| 335 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 340 i | 2015–н.в. |
| 340 i xDrive | 2015–н.в. |
| ActiveHybrid 340 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 3 Touring (F31) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 325 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 335 i 326 л.с. | 2012–2013 |
| 335 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2012–2013 |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 340 i | 2015–н.в. |
| 340 i xDrive | 2015–н.в. |
| BMW — 4 Gran Coupe (F36) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 430 d 286 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 d xDrive 313 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i 340 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i xDrive 306 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i xDrive 340 л.с. | 2014–н.в. |
| 440 i | 2016–н.в. |
| 440 i xDrive | 2016–н.в. |
| BMW — 4 кабрио (F33, F83) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 d xDrive 313 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i xDrive 306 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i xDrive 340 л.с. | 2014–н.в. |
| 440 i | 2016–н.в. |
| 440 i xDrive | 2016–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 430 d 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i xDrive 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 440 i | 2016–н.в. |
| 440 i xDrive | 2016–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 255 1417 |
| Кросс-номери | 0 986 494 786, 025 255 1417, 05P1993, 1050884, 1170816, 12-1558, 12627, 13.0460-3873.2, 1493 00, 1493.00, 16867, 182064, 19-3061, 2 468 438, 20 91 6867, 21493.00, 21493.00, 22-0963-0, 221559, 231-02-149, 24447z, 25025, 25026, 25027, 25514, 25514.180.1 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 123 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.1 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 585,59 ₴





