
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Ford Transit 00-, Meyle 714 610 0003
218,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: 714 610 0003
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Ford Transit 00-, Meyle 714 610 0003. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
714 610 0003
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
714 610 0003 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 16V 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 TDCi 200 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 135 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 TDCi 200 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 16V [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_) 146 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 75 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 86 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 100 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 TDCi (F_F_, F_E_, F_G_) 125 л.с. | 2002–2006 |
| 2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_) 90 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_) 75 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_) 120 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 TDCi 137 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 TDE 115 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 TDE (F_C_, F_B_, F_A_) 125 л.с. | 2001–2006 |
| FORD — TRANSIT фургон (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 16V 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 TDCi 200 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 714 610 0003 |
| Кросс-номери | 06.SB.507, 1 495 713, 13.11051, 14052, 1500046, 1540200400, 1657, 16587AP, 20356, 22155, 2307-0278, 23172, 251T0286, 2529M-PCS-MS, 270675, 302 752, 37-04117-6, 37611, 38FR0101, 4 041 450, 4 131 788, 410998, 4232349, 50 92 2155, 50339, 5102532, 52027508 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 67 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Висота [мм] | 67 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 37 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218,91 ₴



