
Сайлентблок важеля (заднього/знизу/ззаду/всередині) Audi Q7/Porsche Cayenne/VW Touareg 2.5D-6.0D 02-15, Meyle 100 710 0035
624 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100 710 0035
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/знизу/ззаду/всередині) Audi Q7/Porsche Cayenne/VW Touareg 2.5D-6.0D 02-15, Meyle 100 710 0035. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100 710 0035
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100 710 0035 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4L) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2006–2010 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 TDI 224 л.с. | 2009–2012 |
| 3.0 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI 272 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 280 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 FSI 280 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 TDI 326 л.с. | 2007–2009 |
| 4.2 TDI 340 л.с. | 2009–н.в. |
| 6.0 TDI 500 л.с. | 2008–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE (955) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2009–2010 |
| 3.2 250 л.с. | 2003–2007 |
| 3.6 290 л.с. | 2007–2010 |
| GTS 405 л.с. | 2007–2010 |
| S 385 л.с. | 2007–2010 |
| S 4.5 340 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo 450 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo S 521 л.с. | 2006–2007 |
| Turbo S 500 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.5 500 л.с. | 2004–2007 |
| Turbo S 4.8 540 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.8 550 л.с. | 2008–2010 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100 710 0035 |
| Кросс-номери | 017-00184, 07.32.106, 1100107, 1216432, 2307-0976, 37-26129, 410753, 52093609, 57-11485, 7L0 505 311 B, 7L0 505 311 B, 7L0 505 312 B, 7P0 505 311 E, 863736, 955 331 017 11, C9629, DSS2364, FSB00007, SS10307, 516063, 42312 01, 801355 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 60.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувацькі характеристики | |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Висота [мм] | 70 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60,5 |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴





