
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E46) 98-, Meyle 025 232 8717
1 087,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 232 8717
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E46) 98-, Meyle 025 232 8717. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 232 8717
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 232 8717 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E36) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 100 л.с. | 1990–1993 |
| 316 i 102 л.с. | 1993–1998 |
| 318 i 113 л.с. | 1990–1993 |
| 318 i 115 л.с. | 1993–1998 |
| 318 is 140 л.с. | 1993–1998 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1998 |
| 318 tds 90 л.с. | 1995–1998 |
| 320 i 150 л.с. | 1990–1998 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1998 |
| 325 i 192 л.с. | 1990–1995 |
| 325 td 115 л.с. | 1991–1998 |
| 325 tds 143 л.с. | 1993–1998 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1998 |
| BMW — 3 (E46) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 105 л.с. | 1998–2005 |
| 316 i 105 л.с. | 2000–2005 |
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 116 л.с. | 2001–2003 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 318 i 118 л.с. | 1998–2001 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 1998–2001 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| 320 i 150 л.с. | 1998–2000 |
| 320 i 170 л.с. | 2000–2005 |
| 323 i 170 л.с. | 1998–2000 |
| 325 i 192 л.с. | 2000–2005 |
| 325 xi 192 л.с. | 2000–2005 |
| 328 i 193 л.с. | 1998–2000 |
| BMW — 3 Compact (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 g 102 л.с. | 1994–2000 |
| 316 i 102 л.с. | 1994–2000 |
| 316 i 105 л.с. | 1998–2000 |
| 318 tds 90 л.с. | 1995–2000 |
| 318 ti 140 л.с. | 1994–1995 |
| 318 ti 140 л.с. | 1995–2000 |
| 323 ti 170 л.с. | 1997–2000 |
| BMW — 3 Touring (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1996–1999 |
| 318 i 116 л.с. | 1995–1999 |
| 318 tds 90 л.с. | 1995–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1995–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 tds 143 л.с. | 1995–1999 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 кабрио (E36) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 115 л.с. | 1994–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1993–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 i 192 л.с. | 1993–1995 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 купе (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1993–1999 |
| 318 is 140 л.с. | 1992–1995 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1999 |
| 318is 193 л.с. | 1995–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1992–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 i 192 л.с. | 1992–1999 |
| BMW — Z4 (E85) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 i 170 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 177 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 si 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2003–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 232 8717 |
| Кросс-номери | 1 160 356, 1 160 357, 1 160 532, 1 161 437, 1 161 438, 1 161 445, 1 161 446, 1 163 850, 1 164 498, 1 164 500, 1 165 555, 1050061, 1170043, 1463600610, 16002, 16343, 19-0623, 19-3665, 2 157 570, 2 157 571, 2 157 616, 20 91 6002, 20 91 6343, 221510 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150.2 мм |
| Висота | 57.6 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 150,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Висота [мм] | 57,6 |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Гальмівне встановлення | ATE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 087,64 ₴




