
Колодки гальмівні (передні) Opel Insignia 1.5-2.0 CDTi 17-, Meyle 025 221 3819/PD
2 143,59 ₴
- В наявності
- Код: 025 221 3819/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Opel Insignia 1.5-2.0 CDTi 17-, Meyle 025 221 3819/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 221 3819/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 221 3819/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — INSIGNIA B Country Tourer (Z18) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 (47) 165 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 CDTi (47) 170 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 CDTi 4x4 (47) 170 л.с. | 2017–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA B Grand Sport (Z18) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 (68) 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 (68) 165 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 CDTi (68) 110 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 CDTi (68) 136 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 CDTi (68) 170 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 CDTi 4x4 (68) 170 л.с. | 2017–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 (35) 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 (35) 165 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 CDTi (35) 170 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 CDTi 4x4 (35) 170 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 221 3819/PD |
| Кросс-номери | 116248, 1170880, 16 808 801 80, 182317, 2213901, 33 10 7487, 35254, 50-00-0418, 500418, 84 12 0877, 84120877, 84120877, 8DB 355 039-121, 8DB 355 039-121, 9011138, ADB32371, ADW194220, BL2897A1, BP-12805, BP3775, CBP32371, LVXL1938, MDB4067, NP3041 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 141.9 мм |
| Висота | 64.1 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 64,1 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Якість | PREMIUM |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 19,5 |
| Ширина [мм] | 141,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 143,59 ₴







