
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Ford Transit 12- (d=16mm), Meyle 714 610 0023/HD
729,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: 714 610 0023/HD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Ford Transit 12- (d=16mm), Meyle 714 610 0023/HD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
714 610 0023/HD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
714 610 0023/HD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TOURNEO CUSTOM автобус (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM автобус (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 155 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 155 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 714 610 0023/HD |
| Кросс-номери | 1 763 701, 1 763 702, 1 764 289, 1 764 290, 1 782 112, 1 791 958, 1 831 354, 1 831 355, 107779, 1216246, 177317, 33 10 4045, 37-25050, 412558, 50 10 7779, 52084708, 52095808, 57-02569, 804613, AWS2001, BK21-3A052-AB, BK21-3A052-AC, BK21-3A052-AD |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 72 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 16 |
| Висота [мм] | 72 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 67 |
| Сторона встановлення | знизу |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729,38 ₴



