
Фільтр повітряний Volvo C30/S40 II/V50/Ford Focus C-Max/Focus II 1.4-2.0 03-12, Meyle 712 321 0001
425,18 ₴
- В наявності
- Код: 712 321 0001
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Volvo C30/S40 II/V50/Ford Focus C-Max/Focus II 1.4-2.0 03-12, Meyle 712 321 0001. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 321 0001
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 321 0001 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS C-MAX (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.8 120 л.с. | 2003–2007 |
| 1.8 125 л.с. | 2004–2007 |
| 1.8 122 л.с. | 2005–2007 |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–2007 |
| 2.0 145 л.с. | 2004–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — FOCUS II кабрио (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2006–н.в. |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2005–н.в. |
| VOLVO — C30 (533) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 125 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2007–2012 |
| 2.0 145 л.с. | 2006–2012 |
| VOLVO — S40 II (MS) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
| VOLVO — V50 (MW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 712 321 0001 |
| Кросс-номери | 1 232 496, 1 486 710, 1500169, 2133019, 26-0324, 28122-LF-PCS-MS, 302 127, 33819, 3M51-9601-AA, 50014037, 60617, 71-01572-SX, 7M51-9601-CA, 8683561, 8A0036, ADF122232, AP 074/4, B130P0004, BFA2019, C 28 122, CP 0293, DFA1006, DP1110.10.0151, E147214 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 284 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 190 |
| Довжина [мм] | 284 |
| Висота [мм] | 50 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425,18 ₴




