
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) Renault Master 2.3 dCi 10-, Meyle 16-14 610 0028
715,88 ₴
- В наявності
- Код: 16-14 610 0028
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) Renault Master 2.3 dCi 10-, Meyle 16-14 610 0028. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
16-14 610 0028
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
16-14 610 0028 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — NV400 c бортовой платформой/ходовая часть (X62, X62B) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 146 л.с. | 2011–н.в. |
| NISSAN — NV400 автобус (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| RENAULT — MASTER III c бортовой платформой/ходовая часть (EV, HV, UV) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (HV0C, HV0D, UV0C, UV0D, UV0H, UV0J) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (UV0C, UV0D, HV0C, HV0D) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (UV0F, UV0E) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi 130 FWD (EV0Y, HV0Y, UV0M, UV0Y, UV03) 130 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 130 RWD (HV01, HV10, HV11, HV12, UV01, UV1 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 dCi 135 FWD (EV0N, HV0N, UV0N, EV08, HV08, UV0 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD (EV0L, HV0L, UV0L) 170 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (EV04, HV04, UV04) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 dCi FWD | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (EV0A, EV0B, HV0A, HV0B, HV0G, UV0A, UV0B, UV0G) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (EV0C, EV0D, EV0J, HV0C, HV0D, HV0H, HV0J...) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (EV0E, EV0F, HV0E, HV0F, UV0E, UV0F) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MASTER III Фургон (FV) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (FV0B, FV0C, FV0D) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (FV0C, FV0D, FV0H, FV0J) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (FV0E, FV0F, FV0J) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi 130 FWD (FV0M, FV0Y) 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 dCi 130 RWD (FV01, FV10, FV11, FV12) 130 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD (FV0L) 170 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (FV04) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (FV0A, FV0B, FV0G, FV0K) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (FV0C, FV0D) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (FV0E, FV0F, FV0H, FV0J) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MASTER III автобус (JV) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 100 FWD (JV0A, JV0B) 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H) 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (JV04) 179 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (JV0F, JV0H) 146 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 16-14 610 0028 |
| Кросс-номери | 017-00996, 1596, 180412, 21318AP, 271155, 33 10 7510, 37-08089-5, 392780, 411901, 44 19 215, 44 19 215, 44 19 216, 44 19 216, 49398296, 52098208, 54500-00Q1E, 54501-00Q1C, 545601173R, 57-08531, 590233, 701 831, 805642, 8200688871, 8200688875, 93197214 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 77 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 16 |
| Висота [мм] | 77 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Сторона встановлення | ззаду |
| Тип важеля | для поперечного важеля |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715,88 ₴



