
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Aveo 11-/Opel Astra J 09-, Meyle 025 250 3118/PD
1 365,74 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 250 3118/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Aveo 11-/Opel Astra J 09-, Meyle 025 250 3118/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 250 3118/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 250 3118/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — CRUZE (J300) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 124 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA GTC J (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CDTI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 87 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J Sports Tourer (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J седан (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2012–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 250 3118/PD |
| Кросс-номери | 05 42 120, 1170393, 13046072622N-SET-MS, 13046072622N-SET-MSP, 13301207, 13301207, 13374966, 13412272, 13412272, 16 05 169, 16 05 261, 16789, 19-2102, 208 008, 223644, 24099z, 2503101, 2503181, 320404, 37789, 40 91 6789, 402B0461, 42570931, 42589333 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 60.3 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Astra, Aveo |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 148 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Висота [мм] | 60,3 |
| Товщина (мм) | 18,8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Гальмівне встановлення | Bosch |
| Якість | PREMIUM |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365,74 ₴




