
Сайлентблок важеля (переднього) BMW X5 (G05/F95)/X6 (G06/F96)/X7 (G07) 18- B47/B57/B58/N63, Meyle 314 610 0052/HD
2 814,98 ₴
- В наявності
- Код: 314 610 0052/HD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього) BMW X5 (G05/F95)/X6 (G06/F96)/X7 (G07) 18- B47/B57/B58/N63, Meyle 314 610 0052/HD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
314 610 0052/HD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
314 610 0052/HD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (G05, F95) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M50 i xDrive 530 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 25 d 231 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 d 249 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 30 d 265 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 30 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 40 d Mild-Hybrid 340 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 40 i 340 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 40 i Mild-Hybrid 333 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 45 e Plug-in-Hybrid 394 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 50 i 462 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive M 50 d 400 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — X6 (G06, F96) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M50 i xDrive 530 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2019–2020 |
| xDrive 30 d 249 л.с. | 2019–2020 |
| xDrive 30 d 265 л.с. | 2019–2020 |
| xDrive 30 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 40 d Mild-Hybrid 340 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 40 i 340 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 40 i Mild-Hybrid 333 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive M 50 d 400 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — X7 (G07) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 249 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 d 265 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2019–2020 |
| xDrive 40 d Mild-Hybrid 340 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 40 i 340 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 40 i Mild-Hybrid 333 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive M 50 d 400 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive M 50 i 530 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 314 610 0052/HD |
| Кросс-номери | 31 10 6 878 074, 31 10 6 893 549, 31 10 6 893 550, 410701, 6 878 074, 6 893 549, 6 893 550, 821698 |
| Стан | Новий |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 76 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Висота [мм] | 90 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| необхідна кількість | 2 |
| з екологічним знаком якості | Кліматично нейтральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 814,98 ₴





