
Колодки гальмівні (передні) Renault Kangoo 08-, Meyle 025 246 9318/PD
1 536,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 246 9318/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Renault Kangoo 08-, Meyle 025 246 9318/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 246 9318/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 246 9318/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CITAN Combi (415) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 108 CDI (415.703) 80 л.с. | 2019–н.в. |
| 109 CDI (415.703) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| 111 CDI (415.703) 116 л.с. | 2019–н.в. |
| 108 CDI (415.703) 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 109 CDI (415.703) 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 111 CDI (415.703) 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 112 (415.703) 114 л.с. | 2013–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CITAN Dualiner (415) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 111 CDI (415.601, 415.603, 415.605) 110 л.с. | 2013–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CITAN Panel Van (415) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 108 CDI (415.601, 415.603) 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 109 CDI (415.601, 415.603, 415.605) 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 111 CDI (415.603, 415.605) 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 112 (415.603) 114 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0A) 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0B) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0C, KW0F) 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (KW18) 91 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 (KW00, KW0Y) 87 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Hi-Flex 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (KW0D) 106 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — KANGOO BE BOP (KW0/1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0F) 103 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0G) 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 (KW0D) 106 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FW0/1_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (FW0F) 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 85 (FW0A, FW0B) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (FW0G) 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V LPG 98 л.с. | 2008–н.в. |
| Z.E. 60 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 246 9318/PD |
| Кросс-номери | 02.35.445, 1050268, 116184, 1170467, 16896, 19-0899, 223959, 24119z, 2469301, 323008, 37664, 402B0447, 410601334R, 410603750R, 415 421 03 10, 415 421 06 10, 415 430 00 22, 5502223959, 55437, 60 11 6184, 60 91 6896, 6117851, 700 816, 7701209864 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 62.3 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 62,3 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Якість | PREMIUM |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 18,5 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 130 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 536,15 ₴




