
Колодки гальмівні (передні) Seat Cordoba/Ibiza II/VW Golf/Jetta II /Passat/Polo 1.3-2.2 0. 76-99, Meyle 025 208 8719
667,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 208 8719
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Seat Cordoba/Ibiza II/VW Golf/Jetta II /Passat/Polo 1.3-2.2 0. 76-99, Meyle 025 208 8719. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 208 8719
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 208 8719 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — ATLANTIC I (16) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 70 л.с. | 1978–1984 |
| 1.5 D 50 л.с. | 1978–1980 |
| 1.6 85 л.с. | 1978–1984 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1984 |
| VW — CARIBE I (17) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 70 л.с. | 1974–1975 |
| 1.5 70 л.с. | 1977–1983 |
| 1.5 D 50 л.с. | 1976–1980 |
| 1.6 75 л.с. | 1975–1984 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1982–1983 |
| VW — GOLF II (19E, 1G1) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 45 л.с. | 1983–1985 |
| 1.0 50 л.с. | 1985–1991 |
| 1.3 55 л.с. | 1983–1987 |
| 1.3 KAT 55 л.с. | 1986–1992 |
| 1.6 75 л.с. | 1983–1992 |
| 1.6 72 л.с. | 1986–1991 |
| 1.6 70 л.с. | 1986–1992 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1983–1991 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1983–1991 |
| 1.6 TD 80 л.с. | 1989–1991 |
| 1.6 TD 60 л.с. | 1989–1991 |
| 1.8 90 л.с. | 1984–1991 |
| 1.8 84 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 i KAT 90 л.с. | 1987–1991 |
| 1.8 i Syncro KAT 90 л.с. | 1987–1991 |
| 1.8 Syncro 90 л.с. | 1986–1991 |
| 1.8 Syncro 98 л.с. | 1988–1991 |
| VW — GOLF III (1H1) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 60 л.с. | 1991–1997 |
| 1.4 55 л.с. | 1991–1997 |
| 1.6 75 л.с. | 1992–1997 |
| 1.8 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.8 90 л.с. | 1991–1997 |
| 1.8 Syncro (1HX1) 90 л.с. | 1993–1997 |
| 1.9 D 65 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1995–1997 |
| 1.9 TD,GTD 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 TDI Syncro (1HX1) 90 л.с. | 1995–1997 |
| VW — GOLF III Variant (1H5) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 55 л.с. | 1993–1999 |
| 1.4 60 л.с. | 1993–1999 |
| 1.8 Syncro 90 л.с. | 1994–1999 |
| 1.9 TDI Syncro 90 л.с. | 1995–1999 |
| VW — GOLF кабрио (155) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 70 л.с. | 1979–1983 |
| 1.6 75 л.с. | 1983–1992 |
| 1.6 72 л.с. | 1986–1990 |
| VW — JETTA II (19E, 1G2, 165) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 55 л.с. | 1984–1987 |
| 1.3 KAT 55 л.с. | 1987–1991 |
| 1.6 75 л.с. | 1984–1992 |
| 1.6 70 л.с. | 1986–1991 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1984–1991 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1984–1991 |
| VW — JETTA III (1H2) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 55 л.с. | 1991–1998 |
| 1.4 60 л.с. | 1991–1998 |
| 1.6 75 л.с. | 1992–1998 |
| 1.8 75 л.с. | 1991–1998 |
| 1.8 90 л.с. | 1991–1998 |
| 1.9 D 65 л.с. | 1991–1998 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1998 |
| VW — PASSAT (3A2, 35I) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1988–1988 |
| 1.6 72 л.с. | 1988–1991 |
| VW — PASSAT Variant (3A5, 35I) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1988–1988 |
| 1.6 72 л.с. | 1988–1991 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 208 8719 |
| Кросс-номери | 103 073, 1163600610, 1170033, 13046070322K-SET-MS, 13046070322K-SET-MSP, 13046070322N-SET-MS, 13046070322N-SET-MSP, 16005, 171 698 151 F, 171 698 151 G, 175 698 151, 176 698 151, 180460, 182 010B-SX, 182 010-SX, 19-0583, 191 615 109 H, 191 698 151 C |
| Стан | Новий |
| Ширина | 137.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 49 мм |
| Товщина | 19.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Toledo, Jetta, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 51,4 |
| Висота 2 [мм] | 49 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 19,7 |
| Гальмівне встановлення | Kelsey-Hayes |
| Ширина [мм] | 137,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667,09 ₴





