
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Fiat Ducato/Citroen Jumper/Peugeot Boxer 06-, Meyle 11-14 610 0025
380,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11-14 610 0025
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Fiat Ducato/Citroen Jumper/Peugeot Boxer 06-, Meyle 11-14 610 0025. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
11-14 610 0025
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
11-14 610 0025 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 110 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 130 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 4x4 130 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 4x4 163 л.с. | 2015–2019 |
| 2.2 HDi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 110 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 130 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 150 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 HDi 145 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 HDi 160 157 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 HDi 180 177 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — JUMPER Фургон (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 110 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 130 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 4x4 130 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 4x4 163 л.с. | 2015–2019 |
| 2.2 HDi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 110 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 130 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 150 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 HDi 145 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 HDi 155 156 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 HDi 160 157 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 HDi 180 177 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — JUMPER автобус (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 130 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 160 | 2015–н.в. |
| 2.2 HDi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 110 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 130 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 150 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 HDi 155 157 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 HDi 160 157 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 HDi 180 177 л.с. | 2011–н.в. |
| PEUGEOT — BOXER автобус (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 130 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 160 | 2015–н.в. |
| 2.2 HDi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 110 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 130 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 150 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 HDi 145 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 HDi 160 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 HDi 175 177 л.с. | 2011–н.в. |
| PEUGEOT — BOXER фургон (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 110 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 130 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 4x4 130 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 163 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 4x4 163 л.с. | 2015–2019 |
| 2.2 HDi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 110 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 130 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 130 4x4 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 150 150 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 11-14 610 0025 |
| Кросс-номери | 030607010661, 1215822, 1352225080, 1352226080, 1352227080, 1352228080, 1674, 18326AP, 2250004, 251T0168, 270920, 31092, 31222, 3520.S0, 3520.S0, 3520.S1, 3520.S1, 3521.P1, 3521.P1, 3521.P2, 3521.P2, 411391, 48623, 49398235, 50933, 52020208, 590158 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 18 |
| Висота [мм] | 65 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 57 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380,50 ₴





