
Колодки гальмівні (передні) Volvo XC60/XC90 02-, Meyle 025 243 9920
1 947,29 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 243 9920
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Volvo XC60/XC90 02-, Meyle 025 243 9920. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 243 9920
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 243 9920 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — XC60 (25) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| T5 AWD 245 л.с. | 2015–2017 |
| 2.0 T 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 D / D3 / D4 AWD 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 AWD 243 л.с. | 2010–н.в. |
| D3 | 2015–н.в. |
| D3 136 л.с. | 2012–н.в. |
| D3 / D4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 | 2015–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD | 2015–н.в. |
| D4 AWD 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 AWD | 2015–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2008–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| D5 AWD 230 л.с. | 2014–н.в. |
| T5 241 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2013–н.в. |
| T6 306 л.с. | 2013–н.в. |
| T6 AWD | 2013–н.в. |
| T6 AWD 286 л.с. | 2008–н.в. |
| T6 AWD 304 л.с. | 2010–н.в. |
| T6 AWD 329 л.с. | 2014–н.в. |
| VOLVO — XC90 I (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D5 AWD 163 л.с. | 2007–2010 |
| 2.5 T 209 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 AWD 243 л.с. | 2010–н.в. |
| D3 / D5 163 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 163 л.с. | 2002–н.в. |
| D5 185 л.с. | 2006–н.в. |
| D5 200 л.с. | 2011–н.в. |
| T6 272 л.с. | 2002–н.в. |
| V8 315 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 243 9920 |
| Кросс-номери | 000 341B-SX, 1170229, 13046072722N-SET-MS, 13046072722N-SET-MSP, 16773, 19-2899, 224827, 24399.195.1, 2439901, 30793943, 31277334, 31687104, 324102, 37750, 402B0527, 4963601010, 5005-4238, 55 91 6773, 5502224827, 6118212, 74522, 8110 27016 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 193.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 194.3 мм |
| Висота | 76.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90, XC60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 76,2 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного супорту | супорт із рухомою скобою (2 поршня) |
| Товщина 1 [мм] | 20,2 |
| Товщина 2 [мм] | 19,7 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 193,1 |
| Ширина 2 [мм] | 194,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 947,29 ₴




