
Фільтр повітряний Opel Astra G/H 1.3-2.0CDTI 99-, Meyle 612 321 0008
526,77 ₴
- В наявності
- Код: 612 321 0008
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Astra G/H 1.3-2.0CDTI 99-, Meyle 612 321 0008. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
612 321 0008
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
612 321 0008 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G кабрио (F67) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G седан (F69_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G универсал (F35_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2004 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2004 |
| OPEL — ASTRA H (L48) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTi 101 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA A (F75_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2000–2005 |
| 2.2 DTI 16V 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 612 321 0008 |
| Кросс-номери | 08 35 632, 1500031, 1512-4099, 206 977, 2133053, 26-0094, 26-2512, 30126/1-LF-PCS-MS, 32138, 36OP006, 50013684, 58 34 281, 58 34 281, 60702, 8 35 632, 8A0093, 93181912, 93192884, ADW192218, AP 051/4, BFA2034, BSG 65-135-016, C 30 130/2, CP 0294 SF |
| Стан | Новий |
| Ширина | 234 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 292 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 234 |
| Довжина [мм] | 292 |
| Висота [мм] | 52 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526,77 ₴




